Disclaimer

Tato mailová elektronická zpráva může obsahovat informace, které jsou předmětem utajení a je tedy určena pouze jejímu adresátu jako jejímu zamýšlenému příjemci. Nejste-li zamýšleným adresátem této zprávy, bez zbytečného odkladu o tom informujte odesílatele a zprávu vymažte.

4control s. r. o. upozorňuje příjemce této zprávy, že vůči němu činí nezávaznou poptávku a vyhrazuje si právo smlouvu neuzavřít, žádné úkony či jednání z jeho strany nelze považovat za příslib uzavření smlouvy a prohlašuje, že poptané straně neodpovídá dle § 1728 a § 1729 Občanského zákoníku v platném znění.

4control s. r. o. v souladu s § 1740 odst. 3 občanského zákoníku nepřipouští přijetí návrhu na uzavření smlouvy s dodatkem nebo odchylkou. 4control s. r. o. nepřipouští ani uzavření smlouvy odkazující na obchodní podmínky, které si podle § 1751 odst. 2 občanského zákoníku vzájemně odporují a dále dle § 558 odst. 2 občanského zákoníku vylučuje použití obchodních zvyklostí v rámci celého procesu jednání o smlouvě.

4control s. r. o. v souladu s § 1758 občanského zákoníku nepřipouští uzavření smlouvy a její změny či doplnění v jiné než písemné formě, tedy se vylučuje použití § 1757 občanského zákoníku.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. GDPR a ochrana soukromí.

2024 © 4Control s. r. o., Třebíčská 774, 594 01 Velké Meziříčí