Kariéra

Společnost 4control s. r. o. působící v oblasti MaR a průmyslové automatizace hledá nového kolegu či kolegyni na pozice:

Náplň práce:

  • běžné elektromontážní práce
  • silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace
  • aktivní kontakt se zákazníky
  • montáže systémů měření a regulace

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání elektro
  • způsobilost dle NV 194/2022 Sb. (popř. vyhlášky 50/78 Sb.) min. § 6
  • aktivní přístup k zadaným úkolům
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • znalost práce na PC
  • vstřícný přístup k zákazníkům
  • svědomitost a spolehlivost
  • ŘP skupiny B
  • výhodou: praxe se systémy MaR a TZB, orientace v elektro schématech a technických výkresech

Nabízíme:

  • podpoříme Vaši samostatnost, iniciativní a kreativní přístup
  • společně s Vámi budeme usilovat o Váš profesní a osobní rozvoj
  • poskytneme Vám zaměstnanecké výhody
  • najdete u nás profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou

Nenašel jste vhodnou pozici, přesto pro nás chcete pracovat? Neváhejte nás kontaktovat na kariera@4control.cz

Nebylo by to poprvé, kdy nás někdo zaujal natolik, že jsme mu „ušili“ pracovní pozici na míru.

Třeba právě ve Vás najdeme nového kolegu/yni, který/á posune naši firmu o další krok dopředu.